Koloidní stříbro krytí na rány

Koloidní stříbro patří nejen do každé kosmetické taštičky, ale také do každé lékárničky. Je totiž výborným pomocníkem při hojení a léčbě ran. Na co všechno pomáhá a jak jej použít?

koloidní stříbro můžete púužít na rány

Koloidní stříbro zabíjí bakterie, které způsobují mokvání ran, a urychluje regeneraci tkání. Používá se jako přírodní alternativa k antibiotikům. Blokuje virům přístup ke kyslíku a tím zabraňuje jejich množení. Má antiseptické účinky, takže snižuje riziko infekce. Navíc zabraňuje množení dalších parazitů a plísní. Můžete jej použít na téměř všechny rány a kožní problémy. Pomáhá při hojení:

Jak koloidní stříbro na rány použít

Koloidní stříbro aplikujte jako nezředěný (tekutý) roztok pomocí aplikátorů. Pomocí rozprašovače můžete tento koloid nanášet na ránu, kterou chcete zahojit, nástřikem. Další možností je potírání postiženého místa vatovým tamponkem namočeným v koloidu nebo přikládání obkladu. Ránu ošetřujte dvakrát až třikrát denně.

S koloidním stříbrem (pro krytí ran) se nemusíte setkat pouze v přímé formě. Je přidáváno jako hojivý prvek do některých obvazových materiálů, sterilního krytí nebo práškových sprejů k regeneraci tkání.

Upozornění: Koloidní stříbro v České republice není dovoleno užívat vnitřně. Koloidní stříbro a jakékoli přípravky s jeho příměsí by neměli používat lidé alergičtí na stříbro a jiné kovy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení