Vážení zákazníci, omlouváme se, ale díky problémům s dopravou surovin k výrobě koloidů a jejich nedostatkem jsme nuceni do odvolání pozastavit prodej našich výrobků. Sledujte nás na webu a Facebooku, včas vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme hlavně pevné zdraví!

Nemůžete se zbavit akné? Zničte ho koloidním stříbrem

Problém s pupínky a poďoubaným obličejem potkal každého z nás. Ti šťastnější si ho odbyli v pubertě, smolaři se s ním potýkají celý život. Akné jsou chronické vřídky na kůži způsobené zánětem vývodu mazových žláz v důsledku nadměrné produkce mazu. Kůže se potom šupinkovitě odlupuje kolem vlasových váčků. Kvasinky a bakterie na pokožce problém ještě zhoršují. Revolučním prostředkem pro léčbu a zmírnění občasného i chronického akné je koloidní stříbro.

 

akné

 

Na akné doporučujeme roztok s koncentrací 40 ppm, ten má z dostupných produktů nejvyšší počet částic a eliminuje množení nežádoucích bakterií a plísní na pokožce i v případě opakovaných a chronických zánětů. Na akné lze aplikovat dvakrát až třikrát denně vatovým tamponkem nebo střiky sprejem.

Jak koloidní stříbro působí na pleť?

Roztok tohoto ušlechtilého kovu hubí bakterii Propionibacterium acnes, která žije neohroženě na kůži a je původcem nepříjemných pupínků a vřídků, i ostatní patogeny na pokožce. Dalším z pozitivních účinků koloidního stříbra je eliminace nadbytečného kožního mazu, čímž nechává pokožku matnou a preventivně zabraňuje opětovné tvorbě akné. Jeho používání není časově nijak omezeno. Lze s ním potírat pokožku dlouhodobě bez jakýchkoli rizik. Snižovat účinky na akné mohou hormonální výkyvy nebo nezdravý životní styl.

obličej

Kromě akné koloidní stříbro osvěžuje pokožku, zmatňuje pleť, ničí choroboplodné zárodky a čistí a regeneruje podrážděnou nebo začervenanou pleť. Jsme rádi, že kolidní stříbro pomohlo vyřešit lidem nespočet kosmetických problémů, a vážíme si pozitivních recenzí na účinky koloidního stříbra nejen při problémech s akné od našich zákazníků.

O tom, že základem pozitivních a očekávaných účinků koloidního stříbra, je výběr kvalitních certifikovaných výrobků, nebo to, jaké jiné využití koloidní stříbro má, se dočtete v naší poradně.