Vážení zákazníci, jako vánoční dárek jsme některým našim produktům nadělili zbrusu nové obaly! Jsou vyrobené tak, aby v nich zůstaly co nejdéle zachované unikátní vlastnosti koloidního zlata a stříbra. Jejich unikátní obsah jsme však nechali beze změn! Věříme, že se Vám budou líbit stejně jako nám.

Koloidy jsou nezbytnou součástí každé kosmetické výbavy

Krémů proti stárnutí pleti, tonik proti akné, černým tečkám nebo na zregenerování podrážděné pokožky najdeme v pultech lékáren a drogerií stovky. Přitom pomoc proti těmto vadám a problémům pleti můžete mít na dosah blíž, než si myslíte. V koloidech.

Koloidní zlato zpomalí stárnutí pleti

Certifikované koloidní zlato je přírodní kosmetické tonikum s obsahem nanočástic zlata, které rozhýčká namáhanou a podrážděnou pleť. Postará se o vyhlazení vrásek a nedokonalostí pleti.

vrásky

Doporučujeme aplikovat dvakrát denně na čistou a suchou pokožku obličeje vatovým tamponkem. Roztok na kůži vytvoří ochranný filtr, určitě proto takto ošetřené místo neoplachujte. Koloidní zlato by se nemělo dostat do očí. V případě kontaktu vypláchněte zasažené místo vodou.

Koloidní zlato je také součást některých pleťových krémů – třeba krému Aurum. Ten díky svému unikátnímu složení dodává pleti všechny potřebné živiny a přirozenými procesy přispívá k optimální hydrataci, výživě a ochraně. Kromě koloidního zlata v něm blahodárně na pleť působí ledovcová voda, opunciový, arganový, olivový a jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, Gotu kola, růže stolistá, koloidní stříbro, úročník bolhoj a atlantské řasy.

pleťový krém aurum

Koloidní stříbro pomůže v boji proti akné i při regeneraci pokožky

Koloidní stříbro je kromě využití na obklady, na drobná poranění nebo na eliminaci zápachu a bakterií při pocení v kosmetice ceněné kvůli pozitivním účinkům proti akné a při čištění a regeneraci problematické pleti tváře i dekoltu. Aby byly účinky koloidu co nejlepší, doporučujeme pečlivě vybírat koloidní stříbro nejen podle certifikace, ale také podle počtu stříbrných částic v roztoku.

Pro suchou a citlivou pokožku se sklonem k zarudnutí používejte koloidní stříbro 15 ppm. Osvěží pokožku, zmatní ji a problematická místa zregeneruje. Pro normální a smíšenou pokožku, na které se sem tam objeví nějaký drobný nedostatek, doporučujeme tonikum 25 ppm. Pro mastnou a problematickou pleť s výskytem akné se hodí nejvyšší koncentrace, 40 ppm, která účinně zabraňuje množení nežádoucích bakterií a plísní.

Koloidní stříbro je také dobré mít po ruce v létě při pobytu na sluníčku nebo v zimě na horách. Jeho regenerační účinky totiž pomáhají i při spálení od sluníčka.

stop akné s koloidy

Koloidní stříbro se aplikuje stejně jako koloidní zlato – sprejem nebo vatovým tamponkem. Tonikem ošetřená plocha se neomývá, aby se na ní mohl vytvořit ochranný filtr. Pokožka s aplikovanými koloidy rovněž nepatří na přímé sluneční světlo. Více o koloidním stříbru, jeho využití a uchovávání nebo výběru se dočtete na našem blogu.