Koloidní stříbro 25 ppm - 250 ml

Koloidní tonikum stříbrné.

Skladem
Kód: 59
Značka: Lakshmi Narayan
390 Kč 322 Kč bez DPH

Stříbrné tonikum

Přírodní kosmetický přípravek s obsahem stříbrných částic se širokým spektrem použití..Čistí a regeneruje namáhanou, podrážděnou či problematickou pleť tváře a dekoltu. Napomáhá k získání normálního vzhledu a funkci pokožky. Pro své antimikrobiální účinky též vhodné pro použití na místa se sklonem k zvýšenému pocení - podpaží a tvorbě plísní – chodidla.

Naše výrobky nesou ochrannou známku Český výrobek! Pokud vás zajímá původ koloidního stříbra, které kupujete a chcete mít garanci vysoké kvality, hledejte produkty s ochrannou známkou Český výrobek. Certifikát vydává nadační fond Český výrobek, který je státní neziskovou organizací.

Náš tip

Malé množství přípravku naneste na kosmetický tampon, jemně potřete pokožku a nechte zaschnout. V případě aplikace sprejem na pokožce několika stisky vytvořte jemný film a nechte zaschnout. Aplikujte ráno a večer, nebo dle potřeby na čistou a suchou pokožku.

Složení: Čištěná voda H2O, stříbro Ag - čistota 99,99%

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 23.7.2022
+ bezva

nic nemam
5
Avatar autora | 21.9.2021
+ Mám krátkou dobu.
- Nic.

5
Avatar autora | 5.7.2021
+ za mě dobrý oba produkty

Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Vnitřní užívání koloidního stříbra 24.6.2022 08:05
Dobrý den, procházím boreliózou a chtěla bych léčení podpořit užíváním koloidního stříbra vnitřně. Vím, že pro ČR není schválené, přesto bych ráda znala Vaše zkušenosti s dávkováním. Děkuji. S pozdravem, MM
Odpovědět