Vážení zákazníci, omlouváme se, ale díky problémům s dopravou surovin k výrobě koloidů a jejich nedostatkem jsme nuceni do odvolání pozastavit prodej našich výrobků. Sledujte nás na webu a Facebooku, včas vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme hlavně pevné zdraví!

Trápí vás nadměrné pocení nebo časté mykózy? Vyzkoušejte koloidní stříbro

Nohy natěsnané v uzavřených botách, horko v kanceláři, pár stresových situací a problém je na světě. V podpaží zpocená skvrna, z bot nepříjemný zápach a myšlenky ubírající se k tomu, jak to šikovně zamaskovat, aby si nikdo nevšiml. Proč ale s těmito nepříjemnostmi jednou provždy nezatočit? Pomůže vám stříbro. Ušlechtilý kov, který lidem ulehčoval život už ve starověku. Jeho koloidní roztok má i v dnešní moderní době všestranné využití.

 

chodidla muž v košili

Koloidní stříbro na nohy i do podpaží

Jedním z nich je používání koloidního stříbra proti pocení. Důležitým faktorem je to, že roztok pocení nezabraňuje a neucpává póry, ale napomáhá přirozenému čistění pokožky, regulaci potu a zabraňuje množení bakterií, které jsou viníkem nepříjemného zápachu. Tím také zabraňují tvorbě povrchových mykóz a plísní.

Koloidní stříbro lze aplikovat vatovým tamponkem nebo sprejovým rozprašovačem na místa postižená nadměrným pocením nebo na oblečení, které k těmto místům přilne. Máte-li problémy s pocením nohou, ošetřete si kromě chodidla i vnitřek obuvi a ponožky.

 

noha-a-boty

 

Při používání přímo na kůži si problematická místa nejprve omyjte a osušte. Poté aplikujte vatovým tamponkem nebo sprejem roztok stříbra a nechte zaschnout, aby se vytvořil ochranný filtr. Především na jaře a v létě pamatujte na to, že ani lahvička s roztokem ani místo potřené koloidním stříbrem, nesmí být vystavené slunečním paprskům.