Koloidní stříbro jaká koncentrace, jak ji poznat a správně vybrat

Často se nás ptáte, jakou koncentraci koloidního stříbra vybrat pro konkrétní účely používání nebo jak vůbec koncentraci poznat. V našem e-shopu koloidy.cz nabízíme stříbrné tonikum ve třech různých koncentracích. Každá z nich se hodí pro jiné účely, ale ani jednou z nich si nemůžete uškodit.

koncentrace koloidního stříbra

 

Koncentrace roztoku koloidního stříbra je počet nanočástic stříbrného kovu rozptýlených v silně čištěné vodě Aqua Purificata. Udává se jednotkou ppm, která je zkratkou anglického parts per milion, tedy počet dílů, částic na jeden milion a je stanovena výpočtem. Koloid je totiž jedna látka rozptýlená v druhé. 100 % znamená 1 000 000 ppm, tedy jeden milion částic na milion částic druhé látky. Druhou možností, jak koncentraci uvádět, je počet miligramů kovu v jednom litru. V takovém případě je koncentrace lépe představitelná. Například koncentrace 25 ppm znamená 25 mg zlata na 1 kg vody.

V našem e-shopu najdete koloidní stříbro s koncentrací 15 ppm, 25 ppm a 40 ppm. Čím je toto číslo vyšší, tím je v koloidu více stříbrných nanočástic. Všechna koloidní stříbra s menší i vyšší koncentrací působí antisepticky, zmatňují pleť, regenerují problematická místa a osvěžují pokožku.

Jaká koncentrace koloidního stříbra se hodí pro...?

Stříbro s nejnižší koncentrací 15 ppm je vhodné pro každodenní jemnou a šetrnou péči o suchou a citlivou pleť se sklonem k zarudnutí. Koloidní stříbro s koncentrací 25 ppm ocení normální až smíšená kůže, na které toto stříbrné tonikum pomůže ošetřit občasné drobné nedostatky. Koloidní stříbro 40 ppm s nejsilnější koncentrací pečuje o mastnou a problematickou pleť nejen se sklonem k tvorbě akné. Je také vhodné pro kůži trpící opakovanými záněty, ranami a štípanci, protože dezinfikuje a eliminuje množení bakterií a plísní.

Ve stejných jednotkách se udává také koncentrace koloidního zlata. Naše produkty obsahují 20 mg zlata na 1 kg vody, tedy mají koncentraci 20 ppm.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení