Koloidní stříbro pro děti: na škrábance, popáleniny i akné

Koloidní stříbro, certifikované kosmetické tonikum, působí blahodárně na pleť a pokožku při nejrůznějších poraněních a poškozeních kůže. Ke stejnému účelu jej lze použít i pro děti starší tří let. Ošetřit jím vašim rošťákům můžete malé oděrky a drobná poranění, štípance od hmyzu, sežehnutí od kopřivy i kousnutí od klíšťat. Koloid silně čištěné vody s nanočásticemi stříbra také zklidňuje vyrážky, popáleniny a pohlazení od kopřivy. U starších dětí pomáhá v boji s akné přírodními prostředky.

 

obklad z koloidu pro děti

 

Při ošetřování kůže dětí postupujte stejně, jako doporučujeme na našem blogu. Koloidní stříbro urychluje hojení a snižuje riziko infekce. Přesně to, co potřebuje každá dětská bolístka i puberťákovo akné. Pro všechny případy platí, že koloidní stříbro aplikujeme neředěné vždy dvakrát až třikrát denně.

Pro ošetření štípanců, škrábanců, popálenin a odřenin použijte obklad z koloidního stříbra (koloid s koncentrací 25 ppm nebo 40 ppm). Připravíte ho tak, že z lahvičky nebo sprejovým aplikátorem nanesete přípravek na vatu, vatový tamponek nebo složenou gázu a přiložíte dítěti několikrát denně na poraněnou kůži. Přírodní tonikum okamžitě sníží svědění štípanců, a děti si je tak nerozdrbou, zmírní žehnutí od kopřivy i svědění vyrážky. Navíc ránu dezinfikuje, takže urychlí hojení a zamezí přenosu infekce. Při vytahování klíštěte můžete tekuté stříbro nanést před vytažením a následně hojit ranku obkladem.

Na akné dětem a puberťákům pořiďte koloidní stříbro 40 ppm, na pleť s vřídky a pupínky ho aplikujte dvakrát denně namočeným vatovým tamponkem nebo sprejovým aplikátorem. Pozor na ústa a okolí očí. Nechte zaschnout, aby se na tváři vytvořil ochranný filtr. Akné nevymačkávejte a co nejméně se dotýkejte obličeje rukama nebo špinavým ručníkem. Obličej s akné si zaslouží čistou a sterilní osušku. A také trpělivost. Po pár naneseních koloidu se dostaví první výsledky, protože přírodní stříbrné tonikum eliminuje množení bakterií a plísní, které na pokožce způsobují vřídky, záněty a šupinkovité odlupování.

 

koloidní stříbro pro děti na akné

Na co dát u dětí a používání koloidního stříbra pozor

Protože děti jsou všetečné a občas také neposlušné, po ošetření dávejte pozor, aby nevystavovaly kůži potřenou koloidem přímému sluníčku nebo aby si neolizovaly prsty a místa na kůži, na níž jste nanesli koloid. Pokud máte v domácnosti menší děti, uklízejte také lahvičku s koloidním stříbrem mimo jejich dosah a dovolte jim koloid používat výhradně za dohledu dospělé osoby. Přípravek uchovávejte mimo přímé sluneční záření a mimo dosah magnetického pole.

Koloidní stříbro je stoprocentně přírodní přípravek vyrobený ze silně čištěné vody Aqua Purificata, v níž jsou rozptýlené nanočástice stříbra. Koloidní stříbro z nabídky Lakshmi Narayan je certifikováno jako kosmetické tonikum, je určeno výhradně pro vnější aplikaci na kůži.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení