Jak vyzrát na bradavice: vyzkoušejte koloidní stříbro jako prevenci

Bradavice. Někdy se zabydlí na rukou, jindy na nohou, ale pokaždé je to nepříjemné, nevzhledné a často taky bolestivé. Jsou to výrůstky virového původu, takže, jak už asi tušíte, můžete je chytnout snadno v bazénu, sauně nebo třeba ve fitness, kde se mimoděk projdete bosí. Máme pro vás tip, jak těmto nepříjemným kožovitým výrůstkům předcházet. Odstranění bradavic totiž může být bolestivý a dlouhodobý proces. Dejte jim tedy vale ještě dřív, než stačí vyrůst.  

nohy v bazény_koloidní stříbro na bradavice

 

Na bradavice byste si měli dát pozor především na těch místech kůže, která jsou oslabená – tedy promáčená, opocená nebo jinak narušená. Nejčastěji to jsou chodidla a ruce. V bazénu, sauně nebo fitness centru se ale takovým situacím příliš vyhnout nedá. Protože teplo, voda a chlór zcitliví pokožku a ta se stane více náchylná.

Když se tedy rozhodnete vyrazit do prostor s větším výskytem lidí, noste vlastní přezůvky všude, kde je to možné, abyste minimalizovali přímý kontakt kůže s plochami, po nichž se prošla spousta lidí. Pečlivě si myjte ruce a dávejte pozor i na další místa náchylná pro tvorbu bradavic, například na sliznice. Pokud má výrůstky na kůži některý z členů domácnosti, upozorněte ho, ať používá vyhrazenou domácí obuv a dezinfikujte pravidelně vanu či sprchový kout.

Co na bradavice, aby neměly šanci

Kromě dodržování hygieny zabráníte tvorbě bradavic používáním koloidního stříbra. Jedná se totiž o přírodní přípravek s antimikrobiálními a dezinfekčními účinky. Můžete jím ošetřit ruce a chodila po návštěvě veřejných prostor. Ideální je také na dezinfekci obuvi. Pro snadnější aplikaci použijte rozprašovač ze sady aplikátorů nebo kůži potřete v koloidu namočeným vatovým tamponkem.

 

bradavice na chodidle

 

Aplikací koloidního stříbra na chodidla nebo jiná postižení místa nedocílíte pouze prevence proti těmto nepříjemným „čarodějnickým“ výrůstkům. Koloidní stříbro také zabraňuje nadměrnému pocení a tvorbě kožních plísní, protože má antimikrobiální účinky. Navíc neucpává póry, jde o stoprocentně přírodní přípravek, který reguluje pocení a tím, že ničí proces množení bakterií, eliminuje jeho zápach.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení