Jak působí koloidní stříbro na viry

Koloidní stříbro má sílu zničit nepřátelské původce nemocí. Proniká do samého jádra patogenů a ničí je tak, aniž by poškodilo okolní buňky a tkáně. Koloidní stříbro se řadí k nejsilnějším přírodním antibiotikům, které neškodí a účině bojuje s choroboplodnými zárodky.

 

Laboratorními testy bylo dokázáno, že ke zničení bakterií, virů, hub a plísní dojde již do několika málo minut po aplikaci stříbra. Tím, že se stříbro dostane do krevního oběhu, umrtvuje choroboplodné viry, bakterie, plísně a houby, čímž pomůže imunitnímu systému v jeho regeneraci.

 

Velkou přidanou hodnotou koloidního stříbra je, že si při jeho užívání bakterie, viry a plísně (původce nemoci) nevytváří rezistenci. Patogeny se tak nestanou rezistentními, jako je tomu například u běžných antibiotik. Koloidní stříbro můžete při opakujících obtížích opakovat.

 

Rychlým a spolehlivým řešením jak ošetřit (dezinfikovat) roušku je použít koloidní stříbro. Rouškou dezinfikovanou antibakteriálním koloidním stříbrem zabráníte také šíření virů do okolí.

Z našeho portfolia produktů doporučujeme koloidní stříbro s koncentrací 25 ppm nebo 40 ppm a aplikovat jej sprejovým rozprašovačem. Použít jej můžete na látkové roušky i nanoroušky. Při manipulaci s rouškou ošetřenou koloidním stříbrem platí stejná pravidla jako pro roušku neošetřenou tzn. dotýkejte se pouze gumiček za ušima nebo provázků, mějte vydezinfikované ruce a po sundání roušku ihned vložte do uzavíratelného sáčku nebo ji opět vyperte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení