Vitamín C - co tělo žádá

Všichni savci mají denní spotřebu C vitamínu kolem 13 g a více a umějí si ho sami vyrobit. Člověk má zmutovaný gen odpovědný za vlastní výrobu C vitamínu a ztratil tuto schopnost. Jeho tělo přešlo z režimu plného metabolizmu na recyklační a zdánlivě si vystačí s minimálními dávkami. Je to ale za cenu toho, že metabolické děje v těle, imunitní systém, výroba kolagenu pro pružné cévy, klouby a kvalitní obnova buněk a tkání funguje asi jen na 30 %.

Vyšší užívání přírodního vitamínu C

Dodáváme-li tělu pravidelně asi 10-15 g vitamínu C, přejde naše tělo za 3-6 týdnů na režim plného metabolizmu a celá řada metabolických dějů v našem těle začne fungovat na 90 % a více. Leukocyty a makrofágy ochránci naší imunity se naplní C vitamínem a naše obrana proti patogenním virům a bakteriím bude plně aktivní – výrazně se zvýší průchodnost a pružnost cév a kloubů a celého kardiovaskulárního systému. Zpomalí se proces stárnutí a zkvalitní se způsob obnovy buněk. Je to jako když na kopírce děláme kopie z nekvalitní matrice. Z originálu jich uděláme několikanásobně více a ve vysoké kvalitě.

Farmaceutický průmysl pochopil, že pravidelné užívání v účinné koncentraci znamená pro něj obrovský finanční propad. Spotřeba velikého množství drahých léků by neskutečně klesla a zároveň by se snížil velmi výrazně výskyt těch nejzávažnějších nemocí jako rakovina, infarkt, cukrovka, vysoký tlak, vysoký cholesterol, kloubní onemocnění, krevní onemocnění, zánětlivá onemocnění, bakteriální a virové nákazy. Toto všechno by znamenalo pro farmaceutický průmysl další výraznou ztrátu.

 vitamin C v tabletách

Proto široká laická ale i odborná veřejnost není záměrně informovaná o skvělých terapeutických účincích tohoto produktu. Jsou zamlčovány úžasné výsledky tisíců lékařských studií z celého světa a jsou doporučovány minimální dávky, při kterých se výborné účinky nemohou projevit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení