Koloidní stříbro může pomoci i vašim mazlíčkům

Stejně jako na našem blogu píšeme o blahodárných účincích koloidního stříbra na lidskou pokožku, může pomoci i vašim domácím mazlíčkům a zvířatům. Na odřeninu, ránu po kousnutí nebo bodnutí hmyzem či jako dezinfekce misek. U zvířat doporučujeme rovněž výhradně vnější užití, ať už jde o psa, kočku nebo koně.

Koloidní stříbro je přírodní roztok s antibakteriálními a hojivými účinky. Urychluje hojení modřin nebo ran v kůži, navíc je desinfikuje. Vhodné je také pro čištění uší a oblasti okolo očí. Protože se u zvířat obtížněji aplikuje jako obklad, efektivnější je nastříkat aplikátorem koloidní stříbro na vatu nebo gázu a potírat postižené místo.

 lakshmi_narayan_koloidy_100ml_15ppm

Koloidy pro všechny členy domácnosti

Kromě toho lze koloidní stříbro využít na čištění misek koček nebo psů. Nehubí parazity, ale zlikviduje bakterie a plísně. Koloidní stříbro také neslouží jako prevence proti klíšťatům nebo blechám. Pouze pomáhá desinfikovat a zregenerovat pokožku po jejich kousnutí.

 

kocka a pes koloidy

 

Ať už máte doma koloidy pro sebe nebo svého čtyřnohého přítele, platí, že byste měli pečlivě vybírat certifikované výrobky a skladovat je v originálních tmavých lahvičkách, jak píšeme v článku o tom, jak vybrat koloidní stříbro.