Koloidní stříbro pro kočky

Koloidní stříbro i pro kočky? Ano, jeho blahodárné účinky můžete využívat i při péči o vaši kočičku. Stříbro má antibakteriální a hojivé účinky. Pro domácí mazlíčky byla speciálně vyvinuta koncentrace koloidního stříbra, která je určena právě k veterinárním účelům, a je ideálním antibakteriálním přípravkem nejen pro kočky. Jde o produkt Silver VET 20 ppm (částic na jeden milion) s antibakteriálními účinky. Silver VET můžete využít také k čištění a dezinfekci kočičích misek. Poradí si s defekty na kůži, ale i k běžné údržbě oušek nebo tlapek.

koloidni-stribro-pro-kocky-img3

Péče o uši koček

Důležitá je pravidelná kontrola a čištění uší u koček. V ouškách se může poměrně často objevit zánět, zvláště v zevním zvukovodu. V uchu může být pak maz a hnis. V těchto případech je nutné maz a hnis odstranit a ucho šetrně vydezinfikovat, aby mohly působit na zvukovod kočky hojivé přípravky.

Jak čistit uši kočce? Na vatový tampon aplikujte koloidní stříbro. Je efektivní a praktické využít aplikátory. Poté takto navlhčeným tamponem můžete místo šetrně očistit nebo přiložit jako obklad na místo, které potřebujete ošetřit.

Čištění kočičích tlapek

Tak jako se věnuje péče o srst koček, aby byla lesklá a hebká, je potřeba ji věnovat také kočičím tlapkám. Zanedbáním může dojít ke vzniku nepříjemných zánětů. Jak tedy kočce čistit a dezinfikovat tlapky? Můžete využít koloidní stříbro pro veterinární účely Silvet VET 20 ppm. Při čištění tlapek postupujte stejným způsobem jako při čištění uší. Aplikujte stříbro na vatový tampon, a poté místo ošetřete nebo naneste pomocí rozprašovače s naší sady aplikátorů.

Koloidní stříbro pro kočky

Koloidní stříbro v lékárničce

Vybavte svou veterinární lékárničku koloidním stříbrem - stane se spolehlivým pomocníkem při péči o vašeho domácího mazlíčka. Stříbro je určeno pro vnější užití, ať se jedná o jakékoliv zvíře. Jde o certifikovaný produkt, který skladujte v originálních tmavých lahvičkách. Na našem e shopu můžete zakoupit Silver VET 20 ppm i aplikátory, které vám usnadní ošetřit postižené místo.

Koloidní stříbro pro kočky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení