Kde se dá koupit koloidní stříbro a jiné přípravky s koloidními kovy?

Míst, kde můžete sehnat přípravky s koloidními kovy, je spousta. Nevěřte však všem prodejcům, kteří na trhu koloidní kovy prodávají. Proto, aby byly výrobky kvalitní a účinné, je potřeba projít přísným a náročným procesem schválení výrobního procesu a získat potřebné certifikace pro prodej takovýchto výrobků. Proto se nenechte oklamat a dejte si pozor na to, jaké koloidní stříbro kupujete. My vám přinášíme pár rad, jak na to, a kde takové kvalitní koloidní stříbro pořídit.

Kde koupit koloidní stříbro?

Jak již bylo zmíněno, koloidní stříbro a ostatní koloidní kovy se dají koupit na mnoha místech. Na e-shopech, v kamenných prodejnách, v lékárnách. Důležitější otázkou však je „Kde koupím ověřené koloidní stříbro?“. Je pravda, že se na trhu vyskytuje řada prodejců, kteří prodávají nekvalitní výrobky. Jsou to přípravky, které nevlastní certifikát dle platné legislativy EU a také nejsou zaregistrovaní v CPNP (Notification of cosmetic products). Tito prodejci tedy nejsou důvěryhodní a takové výrobky bychom nepovažovali za kvalitní a účinné.

Dalším faktorem, který může ovlivnit kvalitu výrobku, je skladování v nevhodném obalu. Plast není schopen uchovat koloidní stříbro v jeho kvalitě dlouho. Nejlepším obalem je tedy sklo (tmavé skleněné lahve), proto se vždy před koupí produktů ujistěte, v jakém obalu jsou přípravky zabaleny.

Na našem e-shopu naleznete jen certifikované produkty v souladu s platným právním řádem (podrobnosti o certifikaci zde). U nás máte tedy jistotu, že nekoupíte zajíce v pytli. Další sázkou na jistotu jsou lékárny, kde koupíte pouze ověřené koloidní stříbro s certifikací.

Koloidní stříbro v kosmetice aneb Jaké přípravky na trhu naleznete

Koloidní stříbro a zlato si lidé nejčastěji pořizují pro péči o pokožku těla a obličeje. Příznivě působí na hojení ran a je velice účinný v boji s akné, plísněmi a dalšími kožními problémy. Přípravky s koloidním stříbrem určené nejen na obličej:

  • Koloidní tonika

Jedná se o přírodní kosmetický přípravek, který účinně čistí povrch pokožky od bakterií, plísní a dalších nečistot. Odstraňuje nadbytečný kožní maz a zanechává pokožku matnou. Kromě toho stahuje velikost otevřených kožních pórů a vyhlazuje vrásky, čímž se pokožka stává svěží. Působí také jako antioxidant. Díky antiseptickým vlastnostem tak lze koloidní stříbro aplikovat na akné, ekzémy, bradavice a další kožní neduhy.

  • Pleťové krémy

Pleťové krémy s koloidním zlatem mají regenerační a vyživující účinky, čímž vaší pleti pomohou dodat mladiství a vyhlazený vzhled. Koloidní zlato obsažené v krému pozitivně působí na normální stav pokožky.